Porady w pigułce

PORADY W PIGUŁCE DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA MATERACÓW I STELAŻY

 

1. NOWOCZESNE MATERACE KIESZENIOWE, LATEKSOWE czy też WYSOKOELASTYCZNE WYMAGAJĄ GĘSTO-LISTWOWYCH STELAŻY, JEST KONIECZNE DLA ICH WŁAŚCIWEGO PODPARCIA-PODTRZYMANIA OD SPODU. ODOLEGŁOŚCI POMIĘDZY LISTWAMI NIE MOGĄ BYĆ WIĘKSZE NIŻ 3 CM.

 

2. MATERACE NIE MOGĄ BYĆ UŻYTKOWANE NA PODŁODZE LUD PODŁOŻU, KTÓRE UNIEMOŻLIWIA WENTYLACJĘ MATERACA

 

3. MATERACE I STELAŻE MUSZA BYĆ UŻYTKOWANE W POMIESZCZENIACH GDZIE PANUJE STOSUNKOWO MAŁA WILGOTNOŚĆ.

 

4. NA MATERACACH WARTO UŻYWAĆ NIEPRZEMAKALNYCH OCHRANIACZY, A TAM GDZIE JEST RYZYKO ZALANIA, ZAMOCZENIA MATERACA JEST TO WRĘCZ KONIECZNE, PAMIĘTAJMY NIKT NIE WYMYŚLIŁ JESZCZE METODY PRANIA MATERACÓW.

 

5. POD MATERAC A NA STELAŻ DOBRZE JEST STOSOWAĆ OCHRANIACZ POD MATERAC, WSZYSTKIE NOWOCZESNE MATERACE SĄ DWU-STRONNE, I NALEŻY JE ODWRACAĆ. KIEDY UŻYWANA JEST JEDNA ZE STRON MATERACA, SPODNIA LEŻĄCA NA STELAŻU JEST CHRONIONA PRZED ZABRUDZENIEM OD SPODU.

 

6. MATERACE PODCZAS 5-6 LETNIEJ EKSPLOATACJI WCHŁANIAJA OK. 1000-1500 KG POTU OD JEDNEGO UŻYTKOWNIKA, OWSZEM TO WSZYSTKO WYSYCHA ALE SOLE I INNE SUBSTANCJE ZAWARTE W POCIE POZOSTAJĄ W MATERACU DLA TEGO ZALECA SIĘ WYMIANĘ MATERACÓW KIESZENIOWYCH PO ok. 6 LATACH UŻYTKOWANIA . MATERACE LATEKSOWE ZE WZGLĘDU NA WŁAŚCIWOŚCI ANTYALERGICZNE ANTY-ROZTOCZOWE MOŻEMY UŻYWAĆ 8-DO 10 LAT.

7. Z WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA I Z TYSIĘCY SPRZEDANYCH I DOBRANYCH MATERACÓW WIEMY I SUGERUJEMY PAŃSTWU DOBIERANIE MATERACA WG. WAGI JEGO PRZYSZŁEGO UŻYTKOWNIKA. JEST TO NAJWAŻNIEJSZE KRYTERIUM DOBRANIA WŁAŚCIWEGO MATERACA.

 

JEŚLI MACIE PAŃSTWO JAKIKOLWIEK PROBLEM Z WYBOREM MATERACA, UDZIELAMY FACHOWYCH PORAD. PO CO TRACIĆ CZAS I SAMEMU WERTOWAĆ DZIESIĄTKI STRON I SKLEPÓW INTERNETOWYCH

CZEKAMY NA PAŃSTWA PYTANIA - ROZWIEJEMY WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

602 377 835 

WYSTARCZY WYSŁAĆ SMS-a O TREŚCI MATERAC A NASZ KONSULTANT ODDZWONI NA NASZ KOSZT W CIĄGU 30 MINUT.